Broşür Dağıtım – Kamera Çekimi

Broşür & Katalog Dağıtımı

Alanya ve çevresinde, tüm adreslere broşür, bülten el ilanı vs dağıtım yapılır. Dağıtım bölgesi müşteri istek ve talepleri doğrultusunda bölgesel netlik kazanır ve dağıtıma başlanır. isteğe bağlı olarak mağaza çevresinden dalga şeklinde gruplar halinde dağıtılır. Ve yine istek doğrultusunda gazete ve dergi aralarında, el ilanı ve broşür dağıtımı yapılır.

Çalışmalarımızı gruplar halinde sürdürmekteyiz. Saha kontrol ekiplerimiz çalışmaları sıklıkla takip etmektedir. Detaylı analizleri ve iş ilerleyişini firmamıza anlık olarak, gün içerisinde sürekli iletmektedir. Çalışan personelin düzenli takibi sağlanmaktadır. Her iş gününün bitişinde değerlendirme ve raporlama yapılır.

El ilanı, Broşür, Katalog, Dergi, İnsert Dağıtım, Reklam Prodüksiyon ve Tanıtım gibi çalışmaları organize eder. Firmamız size reklam ve broşür içeriğine göre bölgesel olarak yardımcı olabilir. Hedef kitleler belirlenebilir. Hangi bölgelere ne kadar broşür dağıtılabilir? Bu konuda ayrıntılı bilgi vermeye hazırdır..

KAMERA ÇEKİMLERİ

Kaktüs Medya olarak Alanya da kamera çekimleri, Alanya düğün çekimleri, profesyonel sunumlar için tanıtım filmleri, satılık gayrımenkullerinizin çekimlerini veya iş yeri tanıtım çekimleri yapmaktayız.

Sunumlarınız, klipleriniz, tanıtımlarınız kısaca Alanya’da profesyonel kamera ve fotoÄŸraf çekimi ile ilgili tüm projelerinizi profesyonel olarak yapmaktayız. Alanya ve çevresinde her türlü kamera ve fotoÄŸraf çekimleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz

Teklif Al

Other portfolio

See our other portfolio

Yerel Gazete

Ajans Hizmetleri

Web Tasarım

Ajans Hizmetleri

Alanya Time Dergisi

Ajans Hizmetleri

Alanyatime haber sitesi

Ajans Hizmetleri