Broşür Dağıtım – Kamera Çekimi

Broşür & Katalog Dağıtımı

Alanya ve çevresinde, tüm adreslere broşür, bülten el ilanı vs dağıtımı yapılır. Dağıtım bölgesi müşteri istek ve talepleri doğrultusunda netlik kazanır ve dağıtıma başlanır. isteğe bağlı olarak mağaza çevresinden dalga şeklinde gruplar halinde dağıtılır. Ve yine istek doğrultusunda gazete ve dergi aralarında, el ilanı ve broşür dağıtımı yapılır.

Çalışmalarımızı gruplar halinde sürdürmekteyiz. Saha kontrol ekiplerimiz çalışmaları sıklıkla takip etmektedir. Detaylı analizler ve iş ilerleyişini firmamıza anlık olarak, gün içerisinde sürekli iletmektedir. Çalışan personelin düzenli takibi sağlanmaktadır. Her iş gününün bitişinde değerlendirme ve raporlama yapılır.

El ilanı, Broşür, Katalog, Dergi, İnsert Dağıtım, Reklam Prodüksiyon ve Tanıtım filmi gibi çalışmaları organize eder. Firmamız size reklam ve broşür içeriğine göre bölgesel olarak yardımcı olabilir. Hedef kitleler belirlenebilir. Hangi bölgelere ne kadar broşür dağıtılabileceği konularında ayrıntılı bilgi vermeye hazırdır..

KAMERA ÇEKİMLERİ

Kaktüs Medya olarak Alanya da kamera çekimleri, Alanya düğün çekimleri, profesyonel sunumlar için tanıtım filmleri, satılık gayrimenkullerinizin çekimlerini veya işyeri tanıtım çekimleri yapmaktayız.

Sunumlarınız, klipleriniz, tanıtımlarınız kısaca Alanya’da profesyonel kamera ve fotoğraf çekimi ile ilgili tüm projelerinizi profesyonel olarak yapmaktayız. Alanya ve çevresinde her türlü kamera ve fotoğraf çekimleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz

Teklif Al

Other portfolio

See our other portfolio

Web Tasarım

Ajans Hizmetleri

Alanyatime haber sitesi

Ajans Hizmetleri

AlanyaTime TV – Radyo

Ajans Hizmetleri

Alanya Time Dergisi

Ajans Hizmetleri

Şekerhane Mh. Sinanoğlu Sk. Ganigür İşhanı Kat: 2 No: 207 07400 Alanya/ANTALYA

Designed by KOTA ©2017 kotajans.com