Web Tasarım

Web Tasarım

Günümüzde en az bir web sitesi olmayan işletme hemen hemen kalmamıştır, web siteniz sunduğunuz ürünü yada hizmeti yansıtmalı ve doğru anlatmalıdır.

Sürekli dinamik bir yapı içerisinde olan internet sistemi gelişmekte ve değişmektedir, bu değişime ayak uydurmak için zaman ve emek harcamak gerekmektedir var olan web sitenizin sürekli güncel kalması hem müşterilerinizin gözünde vizyonunuzu arttırır hem de arama motorlarında sıralamanızı yükseltmenize etki eder.

Alan Adı

Alan Adı yani Domain, internet dünyasındaki yerinizi almanız için belirlenecek isimdir. Tescil edilen bu isimler sadece size özgü olacaktır.

Tescil edilen süre boyunca, sadece almış olan kişinin kontrolünde olabilir. Bu yüzden isimlerinizi çok geç kalmadan tescil ettirmelisiniz. Bunu yapabilmek için öncelikle aklınızda bulunan isimin daha önceden alınıp alınmadığını kontrol etmelisiniz.

Web Alanı

Web Alanı, bilinen adıyla Hosting, daha önceden tescil etmiş olduğunuz bir ismin yayınını yapmanızı sağlar. Alınacak olan web alanının, ziyaretçi giriş sayısı, yapılacak olan kategori ve de kullanılacak olan işletim sistemi büyük önem taşır. Bu önem taşıyan özelliklerden birkaçı, Alanın Büyüklüğü, Tafik Yoğunluğu ve de Kodlama türüdür.

Şirket durumunuza göre kullanmak istediğiniz Web Alanı paketlerimiz sayfamızda mevcut olup, sayfamızdan da teklif alımını sağlayabilirsiniz.

Teklif Al

Other portfolio

See our other portfolio

Alanyatime haber sitesi

Ajans Hizmetleri

Alanya Time Dergisi

Ajans Hizmetleri

Yerel Gazete

Ajans Hizmetleri

AlanyaTime TV – Radyo

Ajans Hizmetleri